Aleyna Tilki: Justin Bieber bana DM'den yürüdü

Aleyna Tilki: Justin Bieber bana DM'den yürüdü

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Justin Bieber'ın kendisine DM'den yürüdüğünü iddia etti.

Enes Batur'un Youtube kanalına konuk olan Aleyna Tilki, "Sana DM'den yürüyen bir ünlü gösterir misin?" sorusuna verdiği cevapla herkesi şaşkına çevirdi. Los Angeles'ta kaldığı bir otelde Justin Bieber'ın kendisine yürüdüğünü öne süren ünlü şarkıcı, açıklamasıyla sosyal medyaya damga vurdu.

Attığı her adımla adından söz ettiren Aleyna Tilki, son olarak saplantılı hayranıyla gündeme gelmişti. Tilki, evine girmeye çalışan hayranından şikayetçi olmuştu.

Genç şarkıcı şimdi de Enes Batur'un programında yaptığı açıklamalarla magazin gündemine damga vurdu. Tilki, Enes Batur'un "Sana DM'den yürüyen bir ünlü gösterir misin?" sorusuna verdiği yanıtla herkesi şaşırttı.

"Justin Bieber bana yürüdü"

Türkiye'de kendisine yürümeyen kimsenin kalmadığını ifade eden Tilki, yabancı ünlülerden örnek vermek isteyerek Los Angeles'ta bir otel lobisinde Justin Bieber'ın kendisine yürüdüğünü iddia etti.

İlk başta Bieber'ın tanımadığını söyleyen Tilki, kalktıktan sonra iki kızın onunla fotoğraf çektirmek istediğini görünce olayın farkına vardığını ve kim olduğunun cevabını barmenden aldığını açıkladı.

Etiketler :