Aleyna Tilki'nin Tarkan hayali: Bir gün bestelerimde birleşeceğiz...

Aleyna Tilki'nin Tarkan hayali: Bir gün bestelerimde birleşeceğiz...

Genç şarkıcı Aleyna Tilki dün akşam Emrah Karaduman'la birlikte Kuruçeşme'deydi. Magazin muhabirleriyle sohbet eden Tilki, 31 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek konseri için sıkı bir hazırlık içinde olduğunu...

Genç şarkıcı Aleyna Tilki dün akşam Emrah Karaduman'la birlikte Kuruçeşme'deydi. Magazin muhabirleriyle sohbet eden Tilki, 31 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek konseri için sıkı bir hazırlık içinde olduğunu ve büyük sürprizlerin olacağını söyledi. Her zamanki gibi iddialı açıklamalarda bulunan şarkıcı, "Türkiye’de gerçekten seyrettiğiniz en güzel şovlardan biri olacak'' dedi.

'TARKAN KONSERİMİ İZLESİN İSTİYORUM'
Tarkan'ın da konserini izlemesini istediğini söyleyen Aleyna Tilki, “Bir tanışıklığım yok ama bir gün tanışacağımızı hissediyorum. Tanışırsak da bir gün yazmış olduğum bestelerimle birlikte birleşeceğimizi düşünüyorum. Karşımdaki bir sanatçı olduğu için onu sadece bu konuya sanatla ikna edebilirim. İçimdeki sanata güveniyorum. Bunu sunma fırsatı yakaladığımda da bir şeyler belki olabilir'' şeklinde konuştu. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem