Ali Vefa'nın eski aşkı geliyor!

Ali Vefa'nın eski aşkı geliyor!

Başrole Taner Ölmez’in hayat verdiği Mucize Doktor’un oyuncu kadrosunda; Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran ve Merve Bulut gibi başarılı isimler yer alıyor.

Ekranların en çok yankı getiren dizilerinden birisi olan Mucize Doktor’da Vuslat’ın beklenmedik sürprizi tüm dengeleri değiştirdi. Milyonlarca kişi Berhayat Hastanesi’nde yaşanacak olan gelişmeyi büyük bir merakla bekliyordu. Fakat bu merakın sonu hüsranla bitti. Vuslat öyle bir transfer yaptı ki başta Ali ve Nazlı olmak üzere herkes bu haber karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Adil Hoca’nın vefatının ardından son derece zor bir süreçten geçen Ali Vefa, sonunda seyircinin sesini duydu ve Nazlı’yla yeniden barıştı. Bunun yanı sıra Ali’nin kendisiyle olan arkadaşlığını bitirdiğinde büyük bir yıkım yaşayan Ezo, annesini bastırmaya çalıştı ve yeni bir kararın verilmesine sebep oldu. Bu karar ise tüm dengeleri değiştirdi.

Mucize Doktor’un yayınlanan yeni bölümünde Vuslat tüm ekibi çağırarak yeni bir kararı olduğunu açıkladı. Hastaneye yeni bir Halkla İlişkiler Müdürü aldığını söyleyen Vuslat’ tepkiler çığ gibi geldi. Fakat ne fayda olan olmuştu bile. Vuslat işe aldığı kişiyi odaya çağırdı. Gelen kişinin Vuslat’ın kızı Ezo olduğunu görenler şok üstüne şok yaşadı.

Berhayat Hastanesi’nde halkla ilişkiler müdürü olarak işe başlayan Ezo, tüm dengelerin değişmesine neden oldu. Milyonlarca kişi Vuslat tarafından torpille hastanede işe alınan Ezo’nun, Ali ve Nazlı’nın ilişkisini gölgelendireceğini ve kabus gibi bölümlerin yakın olduğunu dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv