Alişan’dan Ali Koç’a Rezilsiniz tepkisi!

Alişan’dan Ali Koç’a Rezilsiniz tepkisi!

Fanatik Fenerbahçe taraftarı Alişan, “Biz seni Fenerbahçe’yi uçuracaksın diye destekledik, istifa edin artık."

Şarkıcı Alişan, önceki gün Etiler’de yeğeniyle beraber alışveriş turu esnasında objektiflere yansıdı. Yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta olacağını belirten Alişan, yeni televizyon programıyla alakalı olarak, “İlk kez tek başıma bir program sunuyorum. Zor oluyor fakat üstesinden geliyorum çok şükür” dedi.”

ARTIK GİDENİN BAŞKASI OLMASI LAZIM”

İki dostu Demet Akalın ile Lerzan Mutlu’nun polemiğe girmesi de Alişan’a soruldu. Alişan, “Beni bu tip konulara sokmayın” diyerek kaçamak cevap verdi. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan Alişan, takımının gidişatının sorulması üzerine, “Malum teknik direktörümüz istifa etti lakin yetmez! Artık gidenin başkası olması lazım!” diyerek Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a göndermede bulundu.

“BİTİRDİN BİZİ ALİ KOÇ!"

“Sözlerine devam eden Alişan, “Biz seni Fenerbahçe’yi uçuracaksın diye destekledik. Yeni bir vizyon getireceksin ve şampiyon yapacaksın diye destekledik. Sen 4 senede bırak vizyonu bitirdin bizi bitirdin. İstifa edin artık!” dedi.

“REZİLSİNİZ!”

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında uzun süre 9 kişi mücadele eden Fatih Karagümrük’ü yenememişti. Buna da değinen Alişan, “9 kişilik takımı bile yenemeyerek yeni bir rekora daha imza attık. Rezilsiniz! Taraftar sizi istemiyor, lütfen gerekeni yapın” sözleriyle isyan etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor