Almanya’daki saldırgan her şeyi planlamış! Web sitesinin adresi duvarda

Almanya’daki saldırgan her şeyi planlamış! Web sitesinin adresi duvarda

Hessen eyaletine bağlı Hanau kentinde gerçekleştirdiği silahlı saldırıda 9 kişiyi öldüren ve annesini öldürdükten sonra intihar eden ırkçı saldırganın ...

Almanya'nın Hessen eyaletine bağlı Hanau kentinde gerçekleştirdiği silahlı saldırıda 9 kişiyi öldüren ve annesini öldürdükten sonra intihar eden ırkçı saldırganın, saldırıdan önce bölgedeki bir duvara kendi web sitesinin ismini yazdığı ortaya çıktı.

Almanya'nın Hessen eyaletine bağlı Hanau kentinde gerçekleştirdiği silahlı saldırıda 9 kişiyi öldüren ve ardından evinde annesini öldürdükten sonra intihar ettiği belirtilen Tobias Rathjen'in saldırı öncesi bölgede bir duvara kendi web sitesinin ismini yazdığı ortaya çıktı.

SALDIRIDAN ÖNCE YAZILMIŞ

Alman polisleri, Türklerin iş yerlerinin yoğunlukta olduğu; saldırılardan birinin gerçekleştirildiği Kurt Schumacher caddesi üzerinde bir binanın duvarında saldırganın 'tobias-rathjen.de' isimli web sitesinin adının yazılı olduğunu tespit etti. Polislerin incelemesi sürüyor. Yazının saldırıdan önce yazılmış olduğu belirtiliyor.