Alperen Duymaz Ahsen Eroğlu Emre Kınay Yangın Bölgelerinde Bizzat Yardıma Gitti!

Son Yaz'ın yıldızı Alperen Duymaz ve Menajerimi Ara dizisinin yıldızı Ahsen Eroğlu orman yangınları için sahaya inerek canla başla çalışıyor!

Ünlü isimler sosyal medyada seslerini duyurmaya çalışarak orman yangınlarının söndürülmesi için çaba sarf ediyor.

Bazı ünlü isimler ise alana yangın bölgelerine giderek bizzat yardım ekiplerine destek olmaya çalışıyor! Onlardan bazılarıda Emre Kınay, Ahsen Eroğlu ve Alperen Duymaz!

Ormanlarımız ciğerlerimiz canıyor! Hayvanlar ölüyor! Müdahaleler yetersiz! Ünlü isimlerde tıpkı vatandaşlar gibi seslerini sosyal emdyadan duyurmaya çalışıyor.

Son Yaz dizisinin yakışıklı oyuncusu Alperen Duymaz, Menajerimi Ara dizisinin başarılı ismi Ahsen Eroğlu ve ünlü oyuncu Emre Kınay yangın bölgelerine bizzat inerek destek olmaya çalıştı.

Ünlü isimler hayvanları ve vatandaşları kurtarmaya çalışırken Emre Kınay yayınladığı videdoda gelemeyn müdahale desteğine sitem etti ve yangının ilerlediğini kaydetti.

Emre Kınay "Yeter artık! Delirttiniz herkesi.  En sonunda insana cinnet getirtiyorsunuz. Bunca vergiyi biz niye veriyoruz. Deprem vergisi verdik yediniz. Verilen her vergiyi başka yerlere harcadınız. Artık yeter. İnsanlar yanıyor, hayvanlar yanıyor, ülke yanıyor  farkında değil misiniz? Utanmadan bir de çıkıp gözümüzün önünde yanan yangını kontrol altına aldık diyorsunuz. Bu millet koyun mu? Niçin sesini çıkarmıyor kimse?

Utanın artık! Delirttiniz herkesi! Bu kundakları o yaktı bu yaktı diyeceksiniz ilerde. Bu alanlardan kim menfaat sağlayacaksa ilerde onlar sorumlu. Asla çivi çakılmayacak dediğiniz yere otel yapıldı. Hepsini biliyoruz. Kimse salak değil. Gidin Avrupa ülkelerini arayın ülkeye 50 tane yangın söndürme uçağı getirin. Onun parasını da biz öderiz hiç merak etmeyin ama ayıptır artık utanın. Hiç kimse geri zekâlı değil" diyerek tepki gösterdi.

GENEL