Altay’da Özbalta istifası

Altay’da Özbalta istifası

Spor Toto Süper Lig'de düşme hattında yer alan Altay'da deplasmanda 2-1 kaybedilen Demir Grup Sivasspor maçının hemen ardından yönetime istifasını sunacağını açıklayan teknik direktör Serkan Özbalta, görevi bırakma kararından geri adım atmadı.

Başkan Özgür Ekmekçioğlu'nun genç teknik adamı kararından döndüremediği ve İzmir temsilcisinin yeni teknik direktör arayışlarına başladığı bildirildi.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Demir Grup Sivasspor maçının ardından canlı yayında istifasını açıklayan Teknik Direktör Serkan Özbalta ile görüşüldü. Kendisine devam etmesi yönünde telkinde bulunmamıza rağmen kararından dönmeyeceğini bildirirken, İzmir'e davet teklifimizi de kabul etmedi. Altay Yönetim Kurulu olarak Serkan Özbalta'nın resmi istifasının kulübümüze ulaşmasından sonra yeni teknik direktörümüzü en kısa sürede açıklayacağımızı ifade ederiz. Ligin kalan bölümünde İzmir'de oynayacağımız beş maçın çok önemli bir avantaj olduğunun bilinciyle, yeni teknik direktörümüz ile hedefimize ulaşacağımız yönündeki inancımız tamdır."

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor