Altın alacaklar dikkat! Haftanın ilk günü altın fiyatları nasıl?

Altın alacaklar dikkat! Haftanın ilk günü altın fiyatları nasıl?

Altın fiyatları ekonomi gündemindeki  yerini koruma devam ediyor. Özellikle altın alışverişi yapacaklar gram ve çeyrek altın alış satış fiyatlarını yakından

Altın fiyatları ekonomi gündemindeki  yerini koruma devam ediyor. Özellikle altın alışverişi yapacaklar gram ve çeyrek altın alış satış fiyatlarını yakından izliyor. Geçtiğimiz hafta devam eden yatay yönlü seyir bu hafta da fiyatlarda etkili oluyor. Peki, çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar?

Altın fiyatları haftanın ilk günü ile birlikte altın alışverişi yapacaklar tarafından merakla araştırılıyor. Özellikle yatırımcının gözdesi olan çeyrek ve gram altın fiyatları ekonominin ilk gündem maddeleri arasında. Belirtmekte fayda var ki haftanın ilk işlem gününde altın fiyatlarında yatay yönlü seyir izleniyor.

GRAM ALTIN NE KADAR, KAÇ TL?

Gram altın fiyatları bugün 269 lira seviyesinden serbest piyasada işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın fiyatları 2 Aralık Pazartesi günü başta küçük yatırımcı olmak üzere yatırımcıların yakın markajında. Fiyatlardaki genel seyrinde etkisine bağlı olarak çeyrek altın fiyatları yatay yönlü seyrini sürdürüyor. Çeyrek altın 431 lira alış fiyatı ve 441 lira satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.

YARIM ALTIN

Alış: 859,90

Satış: 882,15

CUMHURİYET ALTINI

Alış: 1.787,00

Satış: 1.814,00

Ekonomi