Altınözü Rehabilitasyon Merkezi'nde tecavüz!

Altınözü  Rehabilitasyon Merkezi'nde tecavüz!

Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü Altınözü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde iki çocuk arasında tecavüz gerçekleşti.E.K. M.K adlı çocuklardan 18 yaşındaki M.K., yurt görevlilerine 21...

Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü Altınözü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde iki çocuk arasında tecavüz gerçekleşti.

E.K. M.K adlı çocuklardan 18 yaşındaki M.K., yurt görevlilerine 21 yaşındaki E.K arkadaşının tecavüzüne uğradığını anlattı.

SAVCILIĞA HABER VERİLDİ
Rehabilitasyon Merkezi görevlileri ise olayı hemen Altınözü Savcılığı ile polise bildirdi. Polis savcılık talimatıyla çocukları alıp adliyeye götürdü. Pedagoglar eşliğinde ifadesi alınan çocuklar, tecavüz olayını itiraf ettiler. Çocukların anlatımlarına göre 21 yaşındaki E.K., 18 yaşındaki M.K.’ye odada bulundukları sırada zorla tecavüz ettiğini belirtti.

Hatay Altınözü’nde bulunan Rehabilitasyon Merkezi’ndeki tecavüz iddialarıyla ilgili olarak yetkililer hakkında müfettiş soruşturması başlatılıp başlatılmayacağı merakla bekleniyor

3. Sayfa