Amacı Olmayan Grup filmin tanıtım videosu yayınlandı

 Amacı Olmayan Grup filmin tanıtım videosu yayınlandı

Sosyal medyada hayli popüler olan sayfalardan Amacı Olmayan Grup yani AOG’la aynı ismi taşıyan film yakında vizyona girecek. Film hayatta pek bir uğraş

Sosyal medyada hayli popüler olan sayfalardan Amacı Olmayan Grup yani AOG’la aynı ismi taşıyan film yakında vizyona girecek. Film hayatta pek bir uğraşı olmayan Onur ile Sercan isimli iki kafadarın açtıkları sayfa ile değişen hayat hikayelerini konu edinecek.

Amacı Olmayan Grup filmi, AOG sayfasından ziyade sosyal medyada açılan ve belli bir kitleyi bünyesinde barındıran grupları, mizansen yönüyle ele alan bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Filmin yönetmenliğini Çakallarla Dans serisinin senaristlerinden biri olan Ali Tanrıverdi yapıyor. Yapımcı koltuğunda ise yine Çakallarla Dans serisinden tanıdığımız Murat Şeker bulunuyor. Ayrıca bu ikili filmin senaryosunu da birlikte kaleme almışlar.

amacı olmayan grup filmi

Kadınların yönettiği en iyi 10 film için tıklayın

AOG filmi oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Filmin kadrosunda Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Naz Çağla Irmak, Gamze Karaduman, Hakan Bilgin, Didem Balçın, Şevket Çoruh ve Hülya Gülşen gibi oyuncular yer alıyor.

Dilerseniz film için yayınlanan ilk tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yayınlanan bu kısa tanıtım videosunun bile hayli komik olduğu söylenebilir. Muhtemelen film de komedi anlamında bekleneni verecektir. Yine Çakallarla Dans tarzında bir komedinin bizleri beklediğini söylemek, çok da yanlış bir ifade olmayacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji