Amazon kripto parayı ödeme sistemini kabul edecek mi?

Amazon kripto parayı ödeme sistemini kabul edecek mi?

E-ticaret devi geçtiğimiz hafta bir iş ilanı yayınlamıştı. Bu ilanda açıkça kripto para ile ilgilenecek bir eleman arayan şirket, bu söylentileri doğrulamış oldu. Amazon’un kripto para kabul edeceği iddiaları çıktığı gibi piyasa değerleri oynadı.

 İddiayla beraber kripto para bir kaç saat içinde 38 bin doları gördü. “Bu sadece şirketin kripto paraları kabul etmesiyle sınırlı bir durum değil. Tamamen konuşulmuş, plânlanmış ve Amazon’un gelecekte nasıl çalışacağının ayrılmaz bir parçası olacak bir durum. Ve Bitcoin’le başlıyor. Bu, kripto para projesinin kilit aşaması ve direktif en tepeden geliyor… Jeff Bezos’un kendisinden”

amazon-kripto-parayi.jpg

Amazon ödeme yöntemi olarak sadece Bitcoin’i kabul etmekle kalmayacak. İçeriden bir kaynak, şirketin daha sonra Ethereum, Cardano ve Bitcoin Cash’i de ekleyeceğini iddia ediyor. ““Ethereum, Cardano ve Bitcoin Cash de sırada olacak. En popüler kripto paralar da kullanılabilecek. Bu plânların devreye girmesi çok uzun sürmeyecek. Zaten 2019’dan bu yana bu konu üzerinde çalışılıyor. Tüm proje neredeyse bitmiş durumda” Tüm bu hamlelerin ardından Amazon’un, kendi kripto parası gelecek.

Keenetic Hero DSL: Pek çok farklı amaca uygun güçlü bir çözüm

Bilim Teknoloji