Amazon Prime Day günleri başladı

Amazon Prime Day günleri başladı

Haziran ayı başından beri Amazon’un büyük reklamlar yaptığı ve büyük indirimlerin yapıldı Amazon Prime Day günleri başladı. 2 gün sürecek kampanya kapsamında binlerce üründe gerçek indirimler göze çarpıyor.

Amazon’un ay başından beri birçok farklı kanaldan duyurusunu yaptığı Amazon Prime Day günleri 21 Haziran 00.00 itibari ile başladı. Süpermarket, akıllı telefon, beyaz eşya, oyuncak, kozmetik kısacası A’dan Z’ye tüm kategorilerde binlerce ürün indirime girdi. Üstelik indirimler gerçek indirimler yani rastgele belirlenen etiket fiyatı üzerinden indirim değil, gerçek etiket fiyatları üzerinden indirimler yapılıyor.

Amazon Prime Day indirimleri başladı

Göze çarpan bazı indirimlere gelmeden önce ana sayfa üzerinde bazı ürünlerde yüzde 70’e varan indirimler yer alıyor, tabi bunlar stokla sınırlı olduğu için bazılarının tükendiğini de belirtelim. Belirli aralıklarla da bazı çok satan ürünlerde yüksek oranda indirimler yapılıyor. Göze çarpan indirimlerin başında akıllı telefonlardaki indirimlerin olduğunu söyleyelim. Genellikle telefonlarda diğer pazar yerlerinde ufak indirimler yapılır, ancak bu kampanyayla ciddi indirimlerin yapıldığını söyleyelim. Apple iPhone 11 64 GB 7.199 TL’den, iPhone SE 64 GB 4945 TL, Samsun M11 1.999 TL, Xiaomi F2 Pro 128 GB 4,499 TL, OPPO Reno4 Pro 4649 TL’den satışa çıkarılmış durumda. Bu arada aktardıklarımız indirim yapılan telefonlardan sadece bazıları…

Neredeyse tüm Philips marka ürünlerde yüzde 40’a varan indirimlerin olduğunu söyleyelim. Giyim, oyuncak, ayakkabı, gıda ve içecek kısacası her kategoride büyük indirimler ziyaretçilerini bekliyor. Bu Amazon Prime Day kampanyasının 21 ve 22 Haziran, yani 2 gün süreceğini hatırlatalım.

Snapdragon 888 Pro Honor’a özel kalacak

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji