Amazon Prime Video neler sunuyor

Amazon Prime Video neler sunuyor

Amazon, Amazon Originals içeriklerinin yanı sıra birçok film ve diziyi barındıran Prime Video ile Prime üyelerine özel ayrıcalıklar sunuyor.

Amazon’un alışveriş hizmetleri ile eğlence servislerini tek çatı altında buluşturan Amazon Prime hizmetinin Türkiye’de hizmete girmesiyle birlikte.Amazon Prime üyeleri artık Prime Video’daki binlerce dizi, film ve Amazon Originals içeriğine erişim sağlayabiliyor.

Prime Video’da neler var?

Amazon Prime üyeleri, Tom Clancy’s Jack Ryan, Good Omens, Modern Love ve The Marvelous Mrs. Maisel’i de içeren.Amazon Original TV dizilerinin yanı sıra All or Nothing: Manchester City, Steven Gerrard’s Make Us Dream ve El Corazón de Sergio Ramos gibi spor belgesellerine ve The Upside, The Aeronauts gibi.Amazon.Originals filmlerinin de bulunduğu geniş film ve dizi yelpazesine Türkçe altyazı seçeneğiyle erişebiliyor.

Amazon Prime üyeleri, Prime Video hizmetine primevideo.com veya akıllı telefon, tablet ve seçili akıllı TV’lerden Prime Video uygulamasıyla erişim.sağlayabiliyor.

Amazon Originals

Ayda sadece ₺7,90’a üye olunabilen Amazon Prime ile Prime Video’nun yanı sıra bedava ve ücretsiz kargo, her ay Prime video ile ücretsiz oyunlar, .oyun içerikleri ve bir Twitch yayıncı fırsatına abonelik ve hem Prime Day hem de yılın geri kalan sürecinde üyelere özel indirimler, Amazon Prime üyelerinin beğenisine sunuluyor.

Türkiye için Amazon Prime indirimi geliyor!

Bilim Teknoloji