Anakim Firmasından Yeni Mağazalar!

Anakim Firmasından Yeni Mağazalar!

​​​​​​​Anakim 2002 yılında kurulan kimya firması olarak deterjan alanında büyümeye gitmiştir.

Özellikle otomobil alanında birçoğumuzun aklında kalan markalardan biri olarak zaman içinde ev tipi ve endüstriyel deterjan pazarlama hizmet alanını da genişletmiştir. Şimdi perakende satışlar ve zincirleme market hizmetleriyle deterjan alanında yeni bir dönem başlatıyor!

Her Semte Deterjan Pazarı!

Her semtte deterjan pazarı diyerek, herkesin elinin altında olan bir temizlik firması olmayı amaçlıyor ve bu proje için yeni ortaklarla projelerini hayata geçiriyor. Türkiye’nin birçok yerine zincir mağaza kurarak markasına değer katmaya hazırlanan firma, yeni üretim mecralarına da geçerek ürünlerini de genişletti.

Kişisel hijyen ürünleri, plastik ve kağıt alanında oldukça kaliteli ve yenilikçi atılımlar yaparak, markasına değer katan iler görüşlü yeni satış alanları da belirliyor. Dijital alanda da satışlarına devam ederek, perakende satış alanında en uygun fiyata binlerce ürün almanızı sağlayacak.

Dijital Satış Noktasında Sepetinizde Anakim!

Anakim kimya markasının güvencesiyle, Türkiye’nin en geniş üretim alanını sunmaya hazırlana firma, dijital alanda da kolay alışverişin ilk adımlarını atıyor. Deterjan üretimi ve satış alanı için gerekli olan bütün adımları atarak, sizin için özel adrese teslim seçeneklerini de geniş ekibiyle kurmuş vaziyette. Kısaca Türkiye’de ilk defa sadece deterjan alanında üretim ve satış yapan bir marka olma yolunda hedefine ulaştı. Ürünlerini deterjanpazarı.com adresinden alabilirsiniz.

https://www.deterjanpazari.com/

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem