Ankara tesisat malzemeleri tedarikçisi MerMekanik

Ankara tesisat malzemeleri tedarikçisi MerMekanik

Mekanik tesisat ısıtma, soğutma, havalandırma ve izolasyon imalatlarında kullanılan yardımcı ürünler ve teknik cihazlar ürün tedarikçisi Ankara’nın stoklu ve büyük bayisi mermekanik.

MerMekanik Teknik Tesisat Malzemeleri Ürün Bayilikleri

Kaliteyi ilke edinmiş öncü markaların bayiliği ile kamu ve özel projelerinde hızlı ürün tedariki ile imalatçı firmalarında partner ürün tedarikçi firma haline gelmiştir. Ayvaz vana ürün gamında üretimi bulunan küresel vanalar, yangın vanaları, yangın sprink flexleri, esnek metal hortumlar, manyetik seviye göstergeleri, kondenstoplar ve kompansatörler gibi tesisat malzemeleri güçlü stok ve uygun fiyatları ile Ayvaz bayileri arasında Ankara’da lider konumda bulunmaktadır.

Anahtar teslim galvaniz Su Deposu, GRP su deposu ve paslanmaz su depolarında kurulum dahil yerine montaj ile uygun fiyatlar alabilirsiniz.


Mermekanik teknik tesisat marka bayilikleri

Ankara tesisat malzemeleri tedarik konusunda öncü konumda bulunan mermekanik kelepçe gruplarında MCS kelepçe Ankara bayiliği, Norm bağlantı elemanları stoklu kelepçe bayiliği, PVC, PPRC boru ve ek parçalarında VESBO boru markasının iç Anadolu bölge birinciliği, siyah ve galvaniz dişli ek parça ürün tedariklerinde ise Trakya döküm Ankara bayiliğini yapmaktadır. Mekanik tesisat izolasyon malzemelerinde ise PA-FLEX ve Armacell markalarına ait güçlü stok ile izolasyon taahhüt firmalarında partner tedarikçisi olma yolunda ilerlemektedir. Alt yapı ürün gruplarında drenaj boruları, hdpe boruları, sessiz boru grubunda yani UPVC ürün grubunda pimtaş’ın Ankara bayiliğini üstlenen mermekanik Pimtaş markasına ait bölge satış birinciliği hedeflemektedir. Yine mekanik tesisat ürün gruplarında denge kabı, tortu tutucu, hava ayırıcı, hava tüpü, boyler gibi ürünlerinde en küçük çaptan en büyük çaplara kadar stoktan teslim eden mermekanik bu sayede mekanik tesisat ürün tedariği sektöründe lider konumdadır. Özel üretim ürün gruplarında gerek projeye özel gerek standart üretim olan ve yoğuşmalı tesisatlar da kullanımı sağlık ve tesisat ömrü açısında zorunlu olan nötralizasyon cihazları üretimini kendi bünyesinde devam etmekte ve piyasaya hem kalite hem de maliyet açısında da katkısı olmaktadır.

Mermekanik Teknik Tesisat Hakkında ve İletişim Bilgileri

Firma yetkilisinin 14 yıldır inşaat sektöründe Satınalma uzmanlığı, satınalma şefliği ve satınalma müdürlüğünü yaptığı bu sayede sektörde haklı tecrübeler kazanarak ikili ilişkilerini ilerlettiğini belirtti. Mermekanik Teknik Tesisat Malzemeleri mekanik tesisat malzemeleri ürün tedriği konusunda Türkiye’de isminden bi haylice bahsettirmekle beraber [email protected] mail adresinden projelerinize özel fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji