Ankara'da bir itfaiye personeli yaşamını yitirdi

Ankara'da bir itfaiye personeli yaşamını yitirdi

Sincan'da bir yangına müdahale ederken fenalaşan ve hastaneye kaldırılan itfaiye görevlisi Bayram Koç yaşamını yitirdi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesabından acı haberi verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Sincan'daki Temelli İtfaiye İstasyonu'nda görevli bir personelin yangın söndürme esnasında fenalaştığını ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini duyurdu.

Sincan Temelli itfaiye istasyonunda görevli Bayram Koç, Sincan’daki bir yangına müdahale sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Koç, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olayın ardından sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı paylaşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş şunları söyledi:

“Temelli İstasyonumuzda görevli mesai arkadaşımız Bayram Koç, Sincan'daki bir yangına müdahale esnasında fenalaştı ve hastaneye kaldırılırken yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Acımız çok büyük. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve itfaiye camiamıza başsağlığı dilerim”

 

 

3. Sayfa