Ankara'daki sel felaketinde CHP yöneticisi İlkay Yiğit hayatını kaybetti

Ankara'daki sel felaketinde CHP yöneticisi İlkay Yiğit hayatını kaybetti

Ankara'da etkili olan yağış sonrası meydana gelen sel felaketinden acı haber geldi. CHP Mamak Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İlkay Yiğit, hayatını kaybetti.

Ankara'da öğle saatlerinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış hayatı felç etti. Yağış nedeniyle sel meydana geldi.

Altındağ ilçesi Tatlar Mahallesi'nde de sel nedeniyle aracından inmeye çalışan ve sel sularına kapılan İlkay Yiğit'ten acı haber geldi.

CHP Mamak Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olan 26 yaşındaki İlkay Yiğit hayatını kaybetti.

FAHRETTİN KOCA'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, paylaştığı başsağlığı mesajında, “Yoğun yağış ve rüzgârla birlikte sel felaketinin yaşandığı Ankara'da bir can kaybımız oldu. CHP Mamak Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İlkay Yiğit hayatını kaybetti. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” dedi.

KILIÇDAROĞLU'NDAN AÇIKLAMA
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Ankara'da yaşanan felakette sel sularına kapılarak yaşamını yitiren Mamak Gençlik Kolları Başkan Yardımcımız İlkay Yiğit'in acısını yaşıyoruz. Yol arkadaşımız İlkay Yiğit'e Allah'tan rahmet, ailesine, partimize ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Başımız sağ olsun!” mesajını paylaştı.

AKP’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Ankara'daki sel felaketinde hayatını kaybeden CHP Mamak Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İlkay Yiğit'e Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve CHP camiasına başsağlığı diliyoruz” paylaşımında bulundu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Türkiye