Anket sonucu haberi doğru değilmiş

Anket sonucu haberi doğru değilmiş

AKP yandaşı Güneş gazetesinin haberini yalanlayan ANAR Genel Müdürü İbrahim Uslu, ''Bu rakamlar erken seçim kararı öncesine aittir. Haberi yazan arkadaş yanlış anlamış. Adaylar ve ittifakların belli olmasından sonra başladığımız çalışma...

AKP yandaşı Güneş gazetesinin haberini yalanlayan ANAR Genel Müdürü İbrahim Uslu, ''Bu rakamlar erken seçim kararı öncesine aittir. Haberi yazan arkadaş yanlış anlamış. Adaylar ve ittifakların belli olmasından sonra başladığımız çalışma henüz tamamlanmadı. Bitince paylaşacağız'' dedi.

Güneş gazetesi haberinde, ''Cumhur İttifakı'nın oy oranını yüzde 55 olarak açıklayan İbrahim Uslu, cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turda Erdoğan'ın zaferiyle sonuçlanacağını söyledi. AK Parti ile MHP'nin oluşturduğu Cumhur İttifakı'nın oy oranının yüzde 55 seviyesinde olduğunu belirten İbrahim Uslu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerde de Recep Tayyip Erdoğan'ın önde olduğunu açıkladı. Uslu, ''seçimler ilk turda bitecek gibi görünüyor' diyerek sözlerini noktaladı'' şeklinde bahsetmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem