Antalyahaber.tv Sizin İçin Yayında

Antalyahaber.tv Sizin İçin Yayında

İnternetin artık hayatın her alanında olması, gelenekleri de çok hızlı bir biçimde yıkmaya başladı.

Bu durum haber almaya da yansımış durumda. Çünkü birçok kişi sabah uyanır uyanmaz, internet üzerinden ne olup ne bittiğini en kısa zaman dilimi içinde öğrenmek istiyor. Antalya haber tv, bu ilkelere uygun bir biçimde start aldı. Her ne kadar isminde haber antalya kelimesi geçse de, site ulusal ölçekte de haber alma hakkının kullanılmasını sağlamayı amaçlıyor. İlimiz için çok yeni bir soluk olan bu siteye erişim gerek mobil gerekse diğer cihazlarla kolay. Gelin hep beraber bu siteyi yakından tanıyalım.

Antalyahaber.tv, Antalya’da yayın hayatına başladı. Sosyal medya hesapları ve www.antalyahaber.tv web adresiyle hizmete geçen antalyahaber.tv, TTMEDYA bünyesinde olup genel müdürlüğünü Necat Aktaş yapmaktadır. Antalya’nın güncel haber, video ve görselleriyle yerelden, ulusala hizmet sunacak antalyahaber.tv, demokratik değerlere ve insan haklarına bağlılığıyla kurulmuştur. Gazeteciliğin evrensel ilkeleri çerçevesinden bir an olsun sapmayacaklarını belirten Genel Müdür Aktaş, “Gerçekleri nesnel bir biçimde, sansürlemeden ve saptırmadan halka aktaracağız. Basın Ahlak Yasası içinde sokağın düşünce ve ifade özgürlüğünü kullanması için uğraşacağız. Yayın özgürlüğümüzün temelinde insan hakları vardır” dedi.

Halkın doğru haber alma ve bilgi edinme hakkına sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirten Genel Müdür Aktaş, “Her türlü sansürle mücadele edeceğiz. Antalyahaber.tv olarak biz önce gerçeğe karşı sorumluluklarımız olduğu düşüncesindeyiz. Yapacağımız bilgi ve haberlerle özgür düşünceden taviz vermeyeceğiz. Hiçbir ticari hizmette bulunmayıp, toplumsal nitelikte çalışmalar yapacağız. Yurttaşlara ileteceğimiz bilginin sorumluluğuyla çalışacağız. Meslek ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğiz” ifadesini kullandı.

En Doğru Haberi Öğrenin

Antalya Haber sitesi ile en doğru haber hemen öğrenilir. Çünkü;

• Site, tüm dünyanın kabul etmiş olduğu basın ve yayın ilkeleri çerçevesinde hareket eder.

• Temel amaç haberin doğru bir biçimde ve farklı algılara neden olmayacak şekilde aktarılmasıdır. İşte bu noktada kullanılan dil önemlidir.

• Yalın Türkçe tercih edilir ve herkesin anlayabileceği bir şekilde yazıya dökülür.

• Toplumu yakından ilgilendiren sorunların gündem olması haberciliğin altın kuralları içinde yer alır. Buna göre hareket edilir.

Son Derece Başarılı Bir Kadro Var

Haber sitesi yeni olmasına rağmen kısa bir sürede zengin içeriği ile birçok kişinin beklentisini sonuna kadar karşılamıştır. Bunun nedenlerinden birisi de tercih edilen ekiptir. Medya, basın, habercilik konusunda eğitimli olan kişilerle yola çıkılmıştır. Deneyim sahibi isimlerle haber avı dikkat çeker. Üstelik her türlü mesleki ilkeye de uyulacağı zaten daha en başından açık olarak belirtilmiştir.

Sosyal Medya Hesaplarını Takip Edin

Haber sitesinin sosyal medya hesapları dikkat çekiyor. Instagram, Facebook ve Twitter gibi hem Türkiye'de hem de dünyanın geri kalanında popüler olan bu platformlardan hesaplar açılmıştır. Buralardan site takibi kolaydır. Özellikle gündemi her daim yakından takip etmek isteyenler bildirimleri açarak çok farklı gelişmelerden haberdar olabiliyorlar.

Zengin İçerik Dikkat Çekiyor

haber antalya sayfasına erişim basit ve üstelik hiçbir şekilde zaman almıyor. Bunun nedeni ise kullanılan hızlı altyapı. Güncel gelişmeler her daim sitede. Spor haberleri gerek yerel gerekse ulusal anlamda sitede bulunuyor. Dünyadan en son haberleri hemen siteden öğrenin. Politika, eğitim, yaşam, güvenlik, turizm, genel, ekonomi, bilim ve teknoloji, sağlık konularına dair en son gelişmeler sitede. Gazete manşetleri, Web TV, yazarlar, foto galeri gibi bölümler de var.

https://www.facebook.com/antalyahabertv/ https://twitter.com/Antalya_HaberTV https://www.instagram.com/antalyahabertv/