Arıza dizisindeki son dakika gelişmesi yaşandı: Evlatlık olduğu öğrenildi

Arıza dizisindeki son dakika gelişmesi yaşandı: Evlatlık olduğu öğrenildi

Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Arıza dizisi kadrosunda yer alan Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek ve Hazal Benli izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Show TV'nin fenomen dizisi Arıza, geçen hafta yayınladığı bölümle beraber büyük bir yankı uyandırmış ve herkesi şaşkına çevirmişti. Dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde İhtiyar’ın ortaya çıkması ise dengeleri alt üst etti. Bunun yanı sıra İhtiyar’ın gelişi beraberinde birçok konuyu getirdi. Ali Rıza’nın gerçek kimliği ortaya çıktı.

Pazar günlerinin reyting rekortmeni Arıza, dün akşam yayınladığı son bölümünde izleyici kitlesini ekranlara kilitleyerek tüm dikkatleri üzerine çekti. Uzun süredir İhtiyar’ın kim olduğunu merak eden Ali Rıza, karşısında onu görünce büyük bir şok yaşadı. Fakat İhtiyar, Ali Rıza hakkında bir gerçeğin ortaya çıkmasına neden oldu. Rukiye ise Halide’yle Ali Rıza hakkında konuşarak onun aslında kim olduğunu bir bir anlattı. Seyirci ise şaşkınlığına engel olamadı.

Medya