Aşk hayatı magazine damga vuran Hakan Sabancı, model Elif Aksu ile kameralara yakalandı

Aşk hayatı magazine damga vuran Hakan Sabancı, model Elif Aksu ile kameralara yakalandı

Aygün Aydın ile yaşadığı ilişki sebebiyle gündemden düşmeyen Hakan Sabancı, şimdilerde aşk yaşadığı konuşulan model Elif Aksu ile Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçında görüntülendi. Yanlarında Hacı Sabancı'nın nişanlısı Nazlı Kayı da vardı.

Beşiktaş, dün akşam Süper Lig'de yeni sezonun açılış maçında Rizespor ile karşı karşıya geldi. Aşk hayatıyla sık sık gündem olan Beşiktaşlı Hacı Sabancı da yeni sevgilisi olduğu iddia edilen güzel modelle maçı izledi.

AŞK İDDİASI GÜÇLENDİ

Eski sevgilisi Aygün Aydın ile ilişkisi olaylı biten Hakan Sabancı, özel hayatıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu zamana kadar adı birçok güzelle aşk dedikodularına karışan Sabancı'nın şimdilerde 28 yaşındaki model Elif Aksu ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. Çiftin Beşiktaş maçına da birlikte gelmesi aşk iddiasını güçlendirdi.

ask-hayatiyla-gundemden-dusmeyen-hakan-sabanci-14330834-7844-m.jpg

ESKİ SEVGİLİSİ 3 GÜN HAPİS YATMIŞTI

Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Hakan Sabancı, kendisinden hamile olduğu iddia eden sık sık Instagram hesabından kendisine hakaret eden Aygün Aydın'dan şikayetçi olmuş ve uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Aygün Aydın, Hakan Sabancı'nın mahkemeden aldığı uzaklaştırma kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle yakalanarak 3 gün zorlama hapis yatmıştı. Cezaevinden çıktıktan sonra da hakaret içerikli paylaşımlar yapmayı sürdürmesi sebebiyle bu kez de 15 gün hapse çarptırıldı.

ask-hayatiyla-gundemden-dusmeyen-hakan-sabanci-14330834-3958-o.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin