Aslı Enver'i üzen sözler

Aslı Enver'i üzen sözler

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve Akademetre Research Company tarafından her yıl gerçekleştirilen 1 Numaralı Markalar Araştırması'nda önceki akşam “En Beğenilen Marka Yüzü Özel Ödülü''nün sahibi olan...

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve Akademetre Research Company tarafından her yıl gerçekleştirilen 1 Numaralı Markalar Araştırması'nda önceki akşam “En Beğenilen Marka Yüzü Özel Ödülü''nün sahibi olan Aslı Enver, yaptığı açıklamada sözlerinin çarpıtıldığını söyledi.

Güzelliğiyle olduğu kadar içinde yer aldığı projelerin başarılarıyla da gündemde olan Aslı Enver, başarısına başarı katmaya devam ediyor.

Son olarak adını güzel oyuncu Hande Erçel'le ilgili sözleriyle duyduğumuz oyuncu konuyla ilgili olarak Erçel'i aradığını konunun pozitif bir şekilde hallolduğunu ifade etti.

asli-enver-penti.jpg

Sözlerinin aktarılmasında bir yanlış anlama olduğunu belirten Aslı Enver “Çok üzüldüm. Benim sözlerim yanlış anlaşıldı. Kendisine de telefon açıp bunu açıkladım, o da beni anladı. Hiçbir sorunumuz yok, öpüştük koklaştık'' dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem