Asus TRX40 neler sunuyor?

Asus TRX40 neler sunuyor?

Asus, 3. Nesil AMD Ryzen Threadripper işlemcileri destekleyen yeni TRX40 serisi anakartlarını duyurdu. Asus, 3. Nesil AMD Ryzen Threadrippe

Asus, 3. Nesil AMD Ryzen Threadripper işlemcileri destekleyen yeni TRX40 serisi anakartlarını duyurdu.

Asus, 3. Nesil AMD Ryzen Threadripper işlemcileri destekleyen yeni TRX40 anakart serisini duyurdu. ROG Zenith II Extreme, ROG Strix TRX40-E Gaming ve Prime TRX40-Pro, AMD’nin 3. Nesil Ryzen Threadripper işlemcilerinin tüm potansiyelini açığa çıkarıyor.

Asus TRX40

TRX40 yonga seti ile bir araya gelen 3. Nesil Threadripper işlemciler, üst seviye masaüstü modellerine ilk kez PCI Express 4.0 teknolojisi sağlıyor.

Böylece toplam 64 PCIe 4.0 veri yoluyla bant genişliğini iki katına çıkararak SSD’ler, ekran kartları ve diğer donanımlar için daha hızlı bir altyapı getiriyor. ASUS TRX40 serisindeki her PCIe ve M.2 yuvası, maksimum bant genişliği için PCIe 4.0 bağlantısına sahip. Böylece ASUS TRX40 kartına takılan tüm genişleme kartları müm

kün olan en yüksek hızda çalışabiliyor.

TRX40 serisi, üst seviye kullanıcılar için 256 GB’a kadar sekiz yuvada, dört kanal desteği sunuyor. Yeni 3. Nesil Threadripper işlemciler, bir önceki nesilde yer alan ECC bellek desteğini de devam ettiriyor.

Böylece PC toplayan kullanıcılar, güçlendirilmiş 3200 MHz stok RAM hızıyla donanımlarını yepyeni bir boyuta taşıyabiliyor. Diğer yandan Republic of Gamers (ROG) Zenith II Extreme’deki özel OptiMem III teknolojisinin sağladığı ekstra güçle sınırları daha da zorlamak mümkün oluyor.

AnTuTu’ya göre en güçlü telefonlar 2019 Kasım

Bilim Teknoloji