Atama kararları Resmi Gazete'de yayınlandı

Atama kararları Resmi Gazete'de yayınlandı

16 Mayıs 2020 Tarihli ve 31129 Sayılı Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile çeşitli alanlara atama kararları yer aldı.

16 Mayıs 2020 Tarihli ve 31129 Sayılı Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile çeşitli alanlara atamalar yer aldı. İşte atanan kurumlar ve isimler

Bugün yayımlanan 16 Mayıs tarihli ve  31129 Sayılı Resmi Gazete'de önemli atamalar yer aldı. Cumhurbaşkanı Yeni Atama Kararları Resmi Gazete’de.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası bulunan Atama Kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atamaya göre, Katar Büyükelçisi Fikret Özer ile Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Ahmet İdem Akay merkeze alındı. Akay'dan boşalan göreve Orhan Işık atandı.

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNE ATAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Canan Aykut Bingöl atandı.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA ATAMA

Ayrıca, Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğüne Necmi Özben, Personel Genel Müdürlüğüne Ahmet Yılmaz, Personel Genel Müdürlüğü Yardımcılığına Adem Dinç ve Mehmet Ertuğrul Karsu, Strateji Geliştirme Başkanlığına İhsan Çimen ve Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Fatih Taşdelen atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Cemil Turan görevden alınarak yerine Emin Özkan'ın ataması yapıldı.

ADLİ TIP KURUMU'NDA DOÇ. DR. MEHMET VELİDEDEOĞLU İSMİ

Adli Tıp Kurumu Yedinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Genel Cerrahi Üyeliği'ne de İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Velidedeoğlu getirildi.

  1. Atama kararları Resmi gazete’de

Cumhurbaşkanı Atama Kararları Resmi Gazete'deCumhurbaşkanı Atama Kararları Resmi Gazete'de

Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Son Dakika Haberleri