Atatürk düşmanı Cem Küçük’ten Ayşe Arman’a çirkin benzetme

Atatürk düşmanı Cem Küçük’ten Ayşe Arman’a çirkin benzetme

Hürriyet Gazetesinde yaşanan işçi kıyımının ardından istifa eden Ayşe Arman için havuz medyasının tetikçi yazarı Cem Küçük "Nokia cep telefonları gibi...

Hürriyet Gazetesinde yaşanan işçi kıyımının ardından istifa eden Ayşe Arman için havuz medyasının tetikçi yazarı Cem Küçük "Nokia cep telefonları gibi miadı dolmuştur" ifadesini kullandı.

Hürriyet'te yaşanan skandal tenkisatın ardından Gülse Birsel gibi Ayşe Arman da istifa etmişti. Hürriyet yaşanan deprem sonrası konuyu gündemine alan Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük ise Ayşe Arman'ın miadının dolduğunu Nokia marka cep telefonları üzerinden ifade ederek bir başka hakarete daha imza atmış oldu.

İşte Cem Küçük'ün o çirkin ifadeleri:

"Kimi Hürriyet yazarları ise insan içine çıkamayacak durumlara düştüler ama onlar da ne yaparlarsa yapsınlar tıpkı Ayşe Arman gibi kurtaramayacaklar. Ben onların hepsine şerefleriyle istifa etmeleri gerektiğini çok yazdım. Çok insanca ve mertçe önerilerde bulundum.

Asla “Oh olsun” diliyle yazmadım. Dostça yazdım. Ayşe Arman da son yazımdan sonra istifa ederek medya kariyerini sonlandırdı. Ayşe Arman kendine dürüstçe itiraf etmeli ki, tıpkı daha önce bir yazıda ifade ettiğim Nokia telefonları gibi miadı dolmuştu. Tıpkı diğer Hürriyet yazarları gibi Nokia cep telefonu durumundaydı Arman.

Yani Ayşe Arman zaten uzun süredir ne yapsa hiçbir yankı uyandırmaz hâldeydi. Arman ilgi çekmek için ne yapsa tutmuyordu. Her ama her yönteme başvursa da artık karşılığı yoktu. Zaten 22 yaş altı kuşak Ayşe Arman diye birinin yaşayıp yaşamadığını bile bilmiyor.

Tanımıyorlar böyle bir insanı. Arman tam 50 yaşına da bastığı için hâlâ 20’li yaşlarındaki kadınlar gibi davranması da hoş durmuyordu.

"Aslı Baş cinayetinde yaptıkları konusunda gerçek bir öz eleştiri hâlâ ondan bekliyorum"

endini zayıf bir kadın gibi göstermeye çalıştığı photoshop’lu fake fotoğraflar olayını konuşmayan yoktu. Para karşılığı yaptığı röportajlar olayını bilmeyen yoktu. Benim içinse bunlar önemli değildi.

Ben Arman’a sadece Aslı Baş cinayetindeki rolü için çok kızmıştım. O yaptığı rezalet noktasında hiç özür dilemedi. Oysa polisimizin tape’lerine kadar yaptığı şey ortadaydı. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim Ayşe Hanım’a ama Aslı Baş cinayetinde yaptıkları konusunda gerçek bir öz eleştiri hâlâ ondan bekliyorum.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv