Atatürk fotoğrafları yırtıldı!

Atatürk fotoğrafları yırtıldı!

Manisa'nın Akhisar ilçesinde, belediyeye ait İşçi Servis Bekleme Noktası'nda bulunan Atatürk fotoğrafları yırtıldı.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, isyan ederek, "Kendini bilmezler yine saldırdı ve Atatürk fotoğrafları yine yırtıldı. Hangi siyasi partiden olursanız olun, bu yaptığınız düpedüz hainlik. Biz o durağı yine yenileriz ama siz bu kötülükle nasıl yaşayacaksınız?” ifadelerini kullandı.

BU YAPTIĞINIZ DÜPEDÜZ HAİNLİK

Manisa Akhisar’da Hashoca Mahallesi tur yolu üzerinde bulunan Akhisar Belediyesi’ne ait İşçi Servis Bekleme Noktası içerisinde bulunan Atatürk fotoğraflarının yırtıldığı tespit edildi. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, "Kendini bilmezler yine saldırdı ve Atatürk fotoğrafları yine yırtıldı. Hangi siyasi partiden olursanız olun, bu yaptığınız düpedüz hainlik. Biz o durağı yine yenileriz ama siz bu kötülükle nasıl yaşayacaksınız?” dedi.

BU YAPTIĞINIZ DÜPEDÜZ HAİNLİK

Manisa Akhisar’da Hashoca Mahallesi tur yolu üzerinde bulunan Akhisar Belediyesi’ne ait İşçi Servis Bekleme Noktası içerisinde yer alan Atatürk fotoğraflarının yırtıldığı tespit edildi. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, "Kendini bilmezler yine saldırdı ve Atatürk fotoğrafları yine yırtıldı. Hangi siyasi partiden olursanız olun, bu yaptığınız düpedüz hainlik. Biz o durağı yine yenileriz ama siz bu kötülükle nasıl yaşayacaksınız?” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Atatürk