Atatürk'e saygısızlık yapan müdüre protesto

Atatürk'e saygısızlık yapan müdüre protesto

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir bugün Bartın Valiliği önünde gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çelenk sunma töreni esnasında CHP’liler tarafından protesto edildi. Necdet Aydemir'in...

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir bugün Bartın Valiliği önünde gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çelenk sunma töreni esnasında CHP’liler tarafından protesto edildi. Necdet Aydemir'in verdiği bilgilere göre, valilik önünde gerçekleştirilen törende Demir'in Atatürk anıtına çelenk koyduğu esnada sırtlarını dönerek tepkilerini gösteren CHP'liler, 'Atatürk'e saygısı olmayan bir insanın Atatürk'ün karşısına geçip çelenk koyması karşısında sessiz bir direniş yaptıklarını' dile getirdiler.

Neler olmuştu?

Yaşar Demir, önceki hafta Kızılay başkanı Rıza Çakın ile birlikte kan alma bahanesiyle Bartın Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk anıtının önünü çadır kurarak kapatmıştı. Geçtiğimiz gün de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı davetiyesinden Atatürk adını çıkartarak büyür bir saygısızlıkta bulunmuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem