Athena Gökhan can sıkan görüntülere isyan etti: Bu mu alınan tedbir?

Sosyal medyada görüntülere tepki yağarken, Şarkıcı Gökhan Özoğuz da "İş yapmış olmak için bir hamle yapılmış olsun diye sokağa çıkma yasağı konuyor" ifadelerini kullandı.

1 milyon 600 bin öğrenci ve velileri koronavirüs tehdidi altında LGS sınavı için bir araya geldi. Uzmanların tüm uyarılarına rağmen ertelenmeyen sınav için okul önlerinde kalabalıklar oluşurken, sosyal mesafe kuralı da hiçe sayıldı. Sosyal medyada görüntülere tepki yağarken, Şarkıcı Gökhan Özoğuz da "İş yapmış olmak için bir hamle yapılmış olsun diye sokağa çıkma yasağı konuyor" ifadelerini kullandı.

Milyonlarca öğrencinin gireceği Lise Geçiş Sınavı (LGS), tüm Türkiye’de bugün 9.30 itibariyle başladı. Uzmanların tüm uyarılarına rağmen ertelenmeyen sınavlarda fiziki mesafe ortadan kayboldu, öğrenciler salgın riski altında sınava girdi.

Sabırlı izleyicilerin dikkatine! Teyzesi hakem olunca şampiyon ilan edildi!

Virüs gölgesinde sınav: Fiziki mesafe uyulamadı, polis sirenle uyardı

"BU MU KORONA DÖNEMİ SINAV İÇİN ALINAN TEDBİR?"

Yurdun dört bir yanından gelen ve sosyal mesafenin hiçe sayıldığı görüntülere tepki gösteren, Şarkıcı Gökhan Özoğuz, "“Bu mu korona dönemi sınav için alınan tedbir? Yahu bu insanların hepsi birbirine geçirdi bile, şaka mı bu? İş yapmış olmak için bir hamle yapılmış olsun diye sokağa çıkma yasağı konuyor.” tepkisini dile getirdi.

Korona riski altında yapılan sınav manzaralarına gelen tepkiler şöyle: 

Video