Athena Gökhan, Dilipak’ın ‘Öcalan aileden biri’ dediği videoyu paylaştı

Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'ın, Abdullah Öcalan için, "Aileden biri" dediği videoyu paylaştı.Özoğuz paylaşımında, "Bizler dönemler içinde olaylara çeşitli tepkiler veririz....

Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'ın, Abdullah Öcalan için, "Aileden biri" dediği videoyu paylaştı.

Özoğuz paylaşımında, "Bizler dönemler içinde olaylara çeşitli tepkiler veririz. Halk olarak haklı haksız diye ayırırız. Fakat hep konuların iç yüzünün ne olduğunu bilmenin imkanı olmadığıyla karşılaşırız" diye yazdı.

Ardından da, "Büyüklerimiz; Hiçbir zaman Devlet iç sisteminin nasıl çalıştığını, planlarını, projelerini Halkın bilemeyeceğini söylerlerdi. Kimin neyi neden yaptığını anlamamızın imkanı olmadığını http://xn--hatrlatrlard-34bef.Bizhatırlatırlardı. Biz de olaylara duygusal baktığımızda tepki verirdik ama hep haklı çıkarlardı" yorumunu yaptı ve Dilipak'ın videosunu paylaştı.

Dilipak'ın videoda, "Aslında Apo da sistemin bir kurbanı. Bizi bir terminatör olarak böyle yetiştirdiler" dediği duyuluyor ve iddialarını şu sözlerle sürdürüyor:

"Abdullah Öcalan aslında bebek katili diye yazılıp çiziliyor ya. Yabancı birisi değil. Aileden biri. Aslında üniversite yıllarında namaza falan da giden, fikir kulübü çevresinde, Hasan Cemal Güzeller'in bulunduğu ortamlarda olan biri. Üniversite yıllarından beri devletle ilişkili. Hanımı Kesire MİT ajanıydı. Kayınpederi de MİT'te önemli bir göreve sahipti."

Yaşam