Athena Gökhan: Hiçbir siyasi karakteri Ekrem Bey kadar benimseyemedim

Athena Gökhan: Hiçbir siyasi karakteri Ekrem Bey kadar benimseyemedim

Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, Twitter'dan yaptığı paylaşımda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili, "Şimdiye kadar

Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, Twitter'dan yaptığı paylaşımda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili, "Şimdiye kadar hiçbir siyasi karakteri Ekrem bey kadar benimseyemedim" ifadesini kullandı.

Athena müzik grubunun solisti Gökhan Özoğuz, 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Ekrem İmamoğlu ile ilgili olarak sosyal medya hesabı Twitter’da yaptığı paylaşımda, “Hiçbir siyasi karakteri Ekrem bey kadar benimseyemedim” dedi.

İmamoğlu’nun Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in vefatının 538. yılı ile ilgili paylaştığı bir videoyu alıntılayan Gökhan Özoğuz, şunları kaydetti:

“Osmanlı’nın geçmişimiz olduğunu benimsemiş vatandaşlarımız Atatürk’ü sevemez noktasının bittiği bir yaklaşım. Doğrusuyla yanlışıyla tüm zamanlar bizimdir. Beni en çok etkileyen şey bu ‘kucaklaşma.’ Bu yüzden şimdiye kadar hiçbir siyasi karakteri Ekrem bey kadar benimseyemedim.”

Yaşam