Athena Gökhan’dan Ahmet Hakan yanıt: 'Keşke dikkatli okuyup, öyle yorumlasaydınız'

Athena Gökhan’dan Ahmet Hakan yanıt: 'Keşke dikkatli okuyup, öyle yorumlasaydınız'

Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, köşesinde kendisi için "bir yobazın yaptığından zerre kadar fark yok" diye yazan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'a....

Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, köşesinde kendisi için "bir yobazın yaptığından zerre kadar fark yok" diye yazan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'a yanıt verdi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’ın bugün yayınlanan köşesinde hakkında yazdıklarına, müzisyen Gökhan Özoğuz’dan yanıt geldi.

Ahmet Hakan yazısında Athena grubu solisti Özoğuz için, “Metroda tacize uğradığı iddia edilen sarıklı cübbeli adamla ilgili olarak… ‘Bunun laiklik ve Cumhuriyet düşmanı olduğu kesin’ demişsiniz. Yapmayın bunu Athena Gökhan Beyefendi.

Çünkü bu yaptığınızla… Mesela uzun saçlı, küpeli, marjinal kıyafetli birini gördüğünde ‘Bunun din ve Allah düşmanı olduğu kesin’ diyen bir yobazın yaptığı arasında zerre kadar fark yoktur. Hakkaniyet duygusu olan vicdanlı insanlar… Karşılarındaki kim olursa olsun asla kılık kıyafetlerine bakarak, ‘Bu kişi kesinlikle şöyledir, böyledir’ diye hüküm vermezler. İlkesel olarak böyle yapmazlar. Kendilerine yakıştırmazlar böyle bir şeyi… Siz de yakıştırmayın Athena Gökhan Beyefendi” ifadelerini kullandı.

GÖKHAN ÖZOĞUZ'DAN AHMET HAKAN'A YANIT

Gökhan Özoğuz, kişisel Twitter adresinden Ahmet Hakan'a yanıt verdi.

Özoğuz şu ifadeleri kullandı;

"Ahmet bey mektubunuz için teşekkürler. Fakat Twitin en önemli noktasını kaçırmışsınız.

Keşke Çamur at izi kalsın güruhunun msjlarını okuyup böyle bir kanıya varmadan,bir kaç bölümden oluşan twitimi dikkatli okuyup öyle yorumlasaydınız.

Ülkemizdeki siyasi konularla alakalı hızlı değişen şahıslardan dolayı öyle refleksler gelişmiş ki. En hassas olduğum "insan ayırma" konusunda bile attğım twit i yorumlarken, tamamen tersi bir düşünce ile yazdığımı zannedebiliyor bazı kişiler. Ne üzücü!"

Son Dakika Haberleri