Athena Gökhan’dan 'hadım' çağrısı!

Athena Gökhan’dan 'hadım' çağrısı!

Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, Twitter; hesabından İçişleri hadım çağrısında bulundu.Mersin'in Tarsus ilçesinde dört yıl önce, 12 yaşındayken yaz tatilinde gittiği kuran kursundaki cami imamı tarafından cinsel istismara...

Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, Twitter; hesabından İçişleri hadım çağrısında bulundu.

Mersin'in Tarsus ilçesinde dört yıl önce, 12 yaşındayken yaz tatilinde gittiği kuran kursundaki cami imamı tarafından cinsel istismara uğradığı iddia edilen E.S.’nin Tarsus 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmasında, savcının talebine rağmen, önceki duruşmada olduğu gibi sanık imam tutuklanmadı. İmamın tutuklanmamasına Özoğuz sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Özoğuz, Twitter hesabından,  "Arkadaş 11 yaşındaki çocuğa tecavüz edemezsin ! Camii imamı olmuş olmamış farketmez kimse kimseye tecavüz edemez.Diyelim ki etti cezası yattın çıktın da olmamalı o çocuk o travma ile nasıl yaşıyacak ? Devlet büyüklerimiz Bu suçların cezası ibreti alem için hadım edilmek olmalı." ifadelerini kullandı.

SAADET ÖĞRETMEN İSYAN ETTİ

Tacizle suçlanan imamın serbest bırakılması başta mağdure E.S.'nin ailesi olmak üzere, duruşmaya katılan Mersin Bürosu Avukatları ile Çocuk İstismarı Derneği Başkanı Saadet Özkan'ı isyan ettirdi. Daha önce İzmir'de bir okulda ortaya çıkardığı taciz olayı nedeniyle Uluslararası Cesaret Ödülüne layık görülen ve bu ödülü ABD Başkanı Melane Trump'un elinden alan Saadet Özkan, sosyal medyada ağlayarak çektiği videoda, karara isyan ettiğini belirterek, “Herkesi duyarlı olmaya, bu davayı takip etmeye ve çocuğumuza sahip çıkmaya çağırıyorum. 12 yaşında, derslerinde çok başarılı bir çocuk şu an okula gidemiyor, hayata küsmüş durumda, bu ülkede herkese sesleniyorum, gelin çocuklarımızı hep birlikte koruyalım” dedi.

Gaffar Okkan için suikast emrini veren ‘dostane çözüm’ ile tahliye edildi

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika