Avcılar’da kadın cinayeti!

Avcılar’da kadın cinayeti!

Avcılar'da Seda Kurt (40) isimli kadın Ercan A (41) tarafından ailesinin yanında bıçaklanarak öldürüldü. Olay, Ambarlı Mahallesi Balaban Caddesi üzerinde...

Avcılar'da Seda Kurt (40) isimli kadın Ercan A (41) tarafından ailesinin yanında bıçaklanarak öldürüldü.

Olay, Ambarlı Mahallesi Balaban Caddesi üzerinde bulunan bir binada gerçekleşti. İddiaya göre sabah erken saatlerde Seda Kurt (40) Ercan A. (41) ile tartıştı. Tartışmaların akabinde Ercan A., Seda Kurt’u oğlu ve annesinin yanında bıçakladı. Bıçaklanan Kurt, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Kurt hayatını kaybederken, polis olay sonrası kaçan Ercan A.'nın yakalanması için çalışma başlattı.

Olay yeri inceleme ekipleri ise cinayetin işlendiği Acar Apartmanı’na gelerek delil aradı. Ercan A. suç aleti bıçak, apartmanın birkaç metre ötesindeki bir ağacın dibinde bulundu.

Seda Kurt'un oğlu Ö.K. polise verdiği ifadede gece saatlerinde gelen Ercan A.’nin annesi ile tartıştığını sonrasında Ercan A.’nın annesini bıçaklayarak kaçtığını söyledi.

KADIN KORUMA EVİNDE GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLMUŞ

Erkek şiddeti sonrası hayatını kaybeden Seda Kurt’un daha önce bir kadın koruma evinde yıllar güvenlik görevlisi olarak çalıştığı ve orada yaşanan bir olay sonrası araya girip bıçaklandığı öğrenildi.

KASTEN YARALAMADAN SUÇ KAYDI

Cinayetin gözünün önünde gerçekleştiğini ifade eden Bedia A. ise, cinayet şüphelisi Ercan A.’nın hapisten denetimli serbestlik olarak çıktığını söyledi.