Avukat Rahmi Özkan’dan tepki çeken Ümitcan Uygun savunması

Aleyna Çakır’ın Adli Tıp Kurumu Raporu ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme geldi. Ümit Can Uygun’un Aleyna Çakır’ı dövdüğü görüntülerle ilgili Avukat Rahmi Özkan, “hukuki olarak önem kazansa kişiler tutuklanırdı” dedi.

 

Müge Anlı programında Ümit Can Uygun’un Aleyna Çakır’ı dövdüğü ana ait görüntüler de gündeme geldi. Aleyna Çakır olayıyla ilgili Avukat Rahmi Özkan, “Hukuki olarak ne derece önem kazandığı konusu önemli. Eğer önem kazandı kişiler tutuklanırdı. Kamuoyu vicdanında ızdırap meydana getirebilir. Ama hukuken birtakım formlar lazım işlemlerin yürümesi için” ifadelerini kullandı.

MÜGE ANLI RAHMİ TURAN’A TEPKİ GÖSTERDİ

Bunun üzerine Müge Anlı Rahmi Özkan’a “O kız senin bir yakının olsaydı böyle söyleyebilir miydin?” diye sordu. Soru üzerine seyirciler Müge Anlı’yı alkışlarken Anlı, “Hiç bizim aramızda alkışlanacak bir tartışma olamaz” ifadelerini kullandı. Özkan üç kere tekrar ettirdiği soruya, “Yakınımda olsa üzüntüme feryat ederdim. Ama hukukçu olarak incelediğimde de yapılacak bir şey yok derdim” cevabını verdi. Anlı ise bunun üzerine “Seni dövmüş ne yapalım sen git üzerine soğuk su mu iç diyecektin” dedi. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem