Aycan Yanaç, Survivor’da merak edilenleri açıkladı: Regl olamıyorduk

Aycan Yanaç, Survivor’da merak edilenleri açıkladı: Regl olamıyorduk

Survivor 2020 yarışmacılarından Aycan Yanaç, beslenemedikleri için regl olamadıklarını söyledi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 ile yıldızı parlayan kadın futbol takımı oyuncusu Aycan Yanaç, eski yarışmacılardan Semih Öztürk'ün YouTube kanalına konuk oldu. Yanaç, katıldığı programda regl, adada kişisel bakım ve iç çamaşırı gibi merak edilen soruları yanıtladı.

"Beslenemediğimiz için regl olamıyorduk"

Öztürk'ün "Survivor'da regl olunduğunda nasıl yarışıyordunuz?" sorusuna cevap veren Yanaç, "Biz regl olamıyorduk. Yemek yiyemiyorduk. Vitamin, enerji alamadığımız için regl olamıyorduk. Olmuyordu, bir süreden sonra zaten ayaklarımız su topluyordu. Ayak bileklerimiz şişiyordu. Bilmiyorum fark ettiniz mi biz kadınlar şişmeye başlıyorduk. Sonlara doğru ödülleri kazandık. O zaman kendimize geliyorduk. Başlarda çok kötüydü hiç regl olmuyorduk."

"2-3 tane iç çamaşır almamıza izin veriliyordu" 

Aycan Yanaç "İç çamaşırı giyebiliyor muydunuz?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Tabii ki de üstümüzde kıyafet tek bir tane vardı. Ara sıra değiştiriyorduk. Ceketimiz, uzun eşofmanımız vardı. İki üç tane de iç çamaşırına çantamızda izin veriyorlardı.

"Kadınların tüy sorunu olmuyordu" 

Yanaç, "Genellikle bütün kadınlar Survivor'a gitmeden lazer oluyorlar. Kimsenin ağdaya ya da jilete ihtiyacı olmuyordu. Öyle bir problem yaşamıyordu" dedi.

Medya