Aygün Aydın ağlayarak küfür ve hakaret yağdırdı!

Aygün Aydın Instagram hesabının hikaye kısmından çektiği videoda ağlayarak küfür yağdırdı. Aygün Türk milletine ise demediğini bırakmadı.

Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla gündeme gelen oyuncu Aygün Aydın'ın sosyal medya hesabı Instagramdan ettiği küfürler şoke etti.

Aydın sosyal medya hesabından hem Türklere hem de Hakan Sabancı'ya hakaretler yağdırdı.

Bir süredir sosyal medyanın gündemine yer alan Aygün Aydın, kendisine yapılan eleştirilerden çok bunaldığını söyledi. Aydın, "Her şeyin sebebi Hakan'la çıkmış olmam ya alın o ga....tı istediğinizi yapın. Ondan ne adam olur ne baba olur, alın başınıza çalın. Sosyeteymiş a....k.....ço....." diyerek küfürler yağdırdı.

"Pisliğinizde boğulun"

Türk milletine demediğini bırakmayan Aygün, "Siz Türk toplumu olarak insanların mutluluklarını kıskanan ş....iz bir milletsiniz. Nefret ediyorum sizden vatandaşlığından mümkün olduğu en kısa sürede çıkacağım. Allah hepinizin belasını versin. Ben yıldım. Siz Müslüman olarak geçiniyorsunuz ama hiçbir kuralını uygulamıyorsunuz. Bu kadar iki yüzlü bir millet olamaz. O kadar ödleksiniz ki. Pisliğinizde boğulun" sözleriyle ağızları açık bıraktı. 

indir.jpg

Aygün daha sonra bu açıklamaları yaptığı videoyu sildi.

Hakan Sabancı sayesinde kazandığı para dudak uçuklattı

Oyuncu Aygün Aydın, ünlü iş insanı Hakan Sabancı ile sevgiliyken kazandığı parayı da açıkladı. 

Aydın, yaptığı açıklamada, "Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 ilden gelen maillerden sadece 1 haftada 6 bin 825 CV'yi okuyabildim ve bunlardan 4 bin 313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım. 324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim ve bu tutarla ailesinin maddi imkanı olmadığı için kitap alamayan 3 bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum. Bir çok insanın hayatına daha da dokunmaya devam edeceğim çünkü daha okumam gereken binlerce mail var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım" diye ifade etti .(Kaynak-tv100)

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin