Aziz Yıldırım sessizliğini bozdu

Aziz Yıldırım sessizliğini bozdu

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, A Spor'a açıklamalarda bulundu. Yıldırım, yaptığı röportajda gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

İŞTE AZİZ YILDIRIM'IN O AÇIKLAMALARI!

Başkanlık sonrası hiç konuşmadım. Konuşmayı düşünmüyordum da. Bugün artık konuşmam gerekiyor. Galatasaray Kulübü bir adet haline getirdi. Aziz Yıldırım üzerinden Fenerbahçe'ye savaş açtılar."

"YALAN SÖYLÜYORLAR"
2014'te, TFF'ye başvurmadık, müracaat etmek üzere bir çalışma grubu oluşturduk. Fenerbahçe'nin 28 şampiyonluğu olduğunu 2014'te de söylüyorum. Ben hiçbir zaman müracaat etmedim. Hazırlık yaptım. Ben 2014'te çalışmayı başlatıp, 2017'de açıklama yapar mıydım? Yalan söylüyorlar."

"GALATASARAY'IN YAYININI İZLERKEN UTANDIM"
"Galatasaray'ın yayınını izlerken utandım. Benim açıklamalarımı montaj yaparak yayınlıyorlar. Benim zekamda insanlar olmadığı için ne söylediğimi anlamıyorlar. Orada iki tane şampiyonluk 59'dan bu yana sığmıyor diyorum. Ben Fenerbahçe'nin haklı olduğu bütün davalarda Fenerbahçe'nin savunucusuyum."

"Ben Fenerbahçeli değilim, ben Fenerbahçe'nin kendisiyim"

"Yolsuzluk mı yapmışım? Namussuzluk mu yapmışım? Şerefsizlik mi yapmışım? Bunların hiçbiri bende yok."

"Ali Bey'e de yanıt vereceğim. Savcıları, polisleri üye yaparken, Galatasaray'a üye olanlar da vardı. O zamanlar böyle örgüt yoktu. Ben kimseyle tavla oynamadım. FETÖ ile ilk mücadele eden insanım"

MUSTAFA CENGİZ'E YANIT
"Ben, Mustafa Cengiz'in söylediği gibi hiçbir olaya karışmadım. Allaha şükür şerefli bir insanım. Kimseye de şerefsizlik yapmadım."

"Fenerbahçelilere bir ricam var. Bölünmesinler, birlik beraberlik içinde olsunlar. Kötü günler aşılır, idare edenler bu kulübe layık akıllı strateji uygulasın."

"Bu ülkeye şikeyi sokan takım Galatasaray'dır. Beni mahkemeye verdiler. Söylediklerimde suç olmadığı tescillendi. Deliller burada, ben bir şeylere karışmadım ama Galatasaray karışmış."

Spor