Aziz Yıldırım'dan her maç için prim sözü

Aziz Yıldırım'dan her maç için prim sözü

Aykut Kocaman geldikten sonra mutlak şampiyonluk amacıyla başlayan ama bu konuda büyük hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe'de yönetim yeni adımlar atacak. Başkan Aziz Yıldırım verdiği demeçte, “2010-2011 sezonunda biz hep...

Aykut Kocaman geldikten sonra mutlak şampiyonluk amacıyla başlayan ama bu konuda büyük hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe'de yönetim yeni adımlar atacak. Başkan Aziz Yıldırım verdiği demeçte, “2010-2011 sezonunda biz hep devredeydik. Oyuncularla sürekli konuşuyorduk. Bundan sonra da bunu uygulayacağız. Formül bizde. Samandıra’ya sık sık gideceğiz'' şeklinde konuştu.


YENİ MOTİVASYON YOLU: HER MAÇA PRİM
Fenerbahçe daha önceki yıllarda sadece sene başlarında prim veriyordu. Fenerbahçe yönetimi bunu değiştirerek her maça prim koyma kararı aldı. Aziz Yıldırım bu kararı bir türlü seri galibiyet alamadıkları için ve takımı motive etmek için aldı. Yıldırım ve kurmayları geride kalan 23 maçın hepsine prim koyacak.


YILDIRIM'IN PRİMİ AÇIKLAMASI BEKLENİYOR
Bazı maçlarda paket halinde bazı maçlardaysa tek başına prim belirlenip maçların öncesinde futbolculara bildirilecek. Sivasspor maçından önce bu sistemin ilk adımı atılacak. Aziz Yıldırım'ın Samandıra'ya gidip primi bizzat açıkalaması bekleniyor


Yönetim şampiyonluk için her şeyi yapmaya hazırlanıyor. Bu şekilde Aykut Kocaman'ın işini kolaylaştıracak ve Kocaman işine daha fazla odaklanabilecek.

Spor