Babasının ve amcasının katilini 8 sene sonra öldürdü

Babasının ve amcasının katilini 8 sene sonra öldürdü

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, 8 yıl önce iki kardeşi öldüren Ersin Aydoğan isimli bir adam, öldürdüğü kişilerden Atakan Keleşin oğlu Devrim Keleş tarafından öldürüldü.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, 8 yıl önce kardeş olan Atakan Keleş ve Atalay Keleş'i öldüren Ersin Aydoğan (47), ilçe merkezinde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Ersin Aydoğanı vuran kişinin ise öldürdüğü Atakan Keleşin oğlu Devrim Keleş olduğu öğrenildi.

Olay, saat 16.00 sıralarında ilçe sahil gezi yolunda meydana geldi. Devrim Keleş, iddiaya göre 8 yıl önce babası Atakan Keleş ve amcası Atalay Keleş’i öldüren Ersin Aydoğan ile sahil gezi yolunda karşılaştı. Devrim Keleş, üzerinde taşıdığı tabancayla Ersin Aydoğan'a iki el ateş etti. Ersin Aydoğan, olay yerinde hayatını kaybederken, Devrim Keleş kaçtı. İhbar üzerine olay yerine giden ekipler, park girişinde Devrim Keleş’i yakalayarak gözaltına aldı. Aydoğan’ın cesedi yapılan incelemenin ardından Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

BABASINI VE AMCASINI ÖLDÜRMÜŞ

Ersin Aydoğan’ın 2012 yılında sahibi olduğu barda çıkan kavgada Atakan ve Atalay Keleş kardeşleri vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Olayla ilgili 22 yıl 1 ay hapse mahkum olan ve 8 yıldır cezaevinde bulunan Ersin Aydoğan’ın bir süre önce izinli olarak çıktığı öğrenildi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem