Bahçeli 'Sabır zorlamayın' demişti: Özdağ ve Halaçoğlu'na bir saldırı daha

Bahçeli 'Sabır zorlamayın' demişti: Özdağ ve Halaçoğlu'na bir saldırı daha

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Dümenden saldırılar" açıklaması yaptığı dakikalarda MHP'li muhaliflere bir saldırı daha düzenlendi. Mersin'in Mezitli ilçesinde, MHP'li muhalifler Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu'nun...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Dümenden saldırılar" açıklaması yaptığı dakikalarda MHP'li muhaliflere bir saldırı daha düzenlendi. Mersin'in Mezitli ilçesinde, MHP'li muhalifler Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu'nun katıldığı toplantıya ülkücü oldukları belirtilen bir grup girmek istedi.

Toplantının yapıldığı düğün salonunda önceden önlem alan çevik kuvvet ekipleri yaklaşık 150 kişilik grubu engelledi. 

Yusuf Halaçoğlu ve Ümit Özdağ'ın dün  Mersin'in Silifke ilçesinde katıldıkları etkinliğe saldırı düzenlenmişti. 100 kişilik grup "Hareketin lideri Devlet Bahçeli" sloganı ile etkinliğin bulunduğu salona baskın yapmıştı.

Bugün Twitter'dan açıklama yapan MHP lideri Bahçeli, muhaliflere yapılan saldırılar ve engelleme girişimleriyle ilgili olarak, "Birisi dümenden kürsüye saldırtır, birisi ışıkları söndürtür, diğerleri küçücük salonu sabote ettirir. Her yer oyun, her yer tiyatro. Dedim ya, ülkücü yaparsa yarım bırakmaz. Yine aynı görüşteyim, yine aynı noktadayım. Uyarıyorum, sabırları zorlamanın sonu iyi değildir. Partimizle uzaktan yakından ilgisi, ilişkisi, bağı, bağlantısı olmayan kişilerin, ayağımıza dolaşıp tahrike yeltenmeleri kalleş bir kumpastır" demişti.

">

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem