Bahçeli'den İyi Parti yorumu: Seçime girsinler, oy alırlarsa bizden alırlar...'

Bahçeli'den İyi Parti yorumu: Seçime girsinler, oy alırlarsa bizden alırlar...'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Kızılcahamam’daki kampında gazetecilerin sorularını yanıtladı. “MHP’nin seçim stratejisi ne olacak?'' sorusuna Bahçeli “24 Haziran seçiminde MHP’yi daha etkin göreceğiz. Adayımız...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Kızılcahamam’daki kampında gazetecilerin sorularını yanıtladı. “MHP’nin seçim stratejisi ne olacak?'' sorusuna Bahçeli “24 Haziran seçiminde MHP’yi daha etkin göreceğiz. Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.'' diye yanıt verdi. AKP ile ortak bir seçim çalışması ihtimaline ilişkin MHP lideri “AKP ile ortak miting yakışık almaz'' diye konuştu.

Bahçeli, bugün basına yansıyan “AKP’nin İyi Parti’nin seçimlere girmesi için gerekli yasal düzenlemeler için harekete geçtiğini ancak MHP’nin buna engel olduğuna'' iddialarına ilişkin ise “Allah’tan bir dileğim var basın bir gün de doğru yazsın'' dedi.

'ALIRSA BİZDEN ALIR, BİZ DE RIZA GÖSTERİRİZ'
Bahçeli, İyi Parti’nin seçimlere girip giremeyeceği tartışmalarına ilişkin ise “Kavuşup kavuşmadığını bilmiyoruz ilgi alanımız da değil. YSK ''girebilir’ diyorsa bir emek boşa gitmemiş olur. Seçime de girsin. Ne olacak alırsa bizden alır biz de rıza gösteririz'' yorumunda bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem