Bakan cenazeye görüntü vermeye mi gitti? Acılı babayı uzaklaştırdılar

Bakan cenazeye görüntü vermeye mi gitti? Acılı babayı uzaklaştırdılar

Adana'daki yurt faciasında yaşamını yitiren çocuklar için düzenlenen cenaze töreninde skandal üstüne skandal yaşandı. Cenazede çocuğunu yitiren acılı baba AB Bakanı Ömer Çelik'in önünü kapattığı için kızının tabutu...

Adana'daki yurt faciasında yaşamını yitiren çocuklar için düzenlenen cenaze töreninde skandal üstüne skandal yaşandı. Cenazede çocuğunu yitiren acılı baba AB Bakanı Ömer Çelik'in önünü kapattığı için kızının tabutu önünden uzaklaştırıldı. O anlar canlı yayında kameralara yansıdı.

Adana'nın Aladağ ilçesinde Süleymancılara ait yurtta çıkan yangında 11 çocuk ve 1 görevli yaşamını yitirmiş, 22 kişi yaralanmıştı.

Yurt faciasında yaşamını yitiren çocukların cenaze töreninde skandal anlar yaşandı. Cenaze töreninde tabutun başında bekleyen acılı baba AB Bakanı Ömer Çelik'in önünde durduğu için uzaklaştırıldı. Acılı baba, tabutun başından uzaklaştırılırken AB Bakanı Ömer Çelik'in önü açıldı ve gazetecilerin kadrajına girdi. 

BAKAN'DAN SOĞUK ESPRİ

Törenin ardından protokol, taziye çadırında bir süre oturdu. Bu sırada köyde tek başına kalan Ümmü Dönmez adlı yaşlı kadın “Gösterin bana valiyi, ondan hesap soracağım'' diyerek protokolün yanına gitti. Ümmü Dönmez, köyün yolunun bozuk olduğunu, ortaokul olmadığını, elektriklerin sık sık kesilmesi ve günlerce gelmemesi nedeniyle karanlıkta oturduğunu anlattı. Bakan Ömer Çelik ise “Loş ışıkta, romantik ortamı seviyorsun'' diyerek espri yapmaya kalktı.

">

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem