Balkanlıoğlu: FETÖ'nün ganimetlerini tepe tepe kullanın

Balkanlıoğlu: FETÖ'nün ganimetlerini tepe tepe kullanın

Türkiye neredeyse şeyhler ve meczuplar ülkesi haline geldi. Tarikat, cemaat, mezhep şeyhleri, ocalar önlerine gelen her konuda fetva veriyor. İsmailağa Cemaati'nin tanınmış hocalarından ''’Abdülmetin Hoca’’ adıyla tanınan...

Türkiye neredeyse şeyhler ve meczuplar ülkesi haline geldi. Tarikat, cemaat, mezhep şeyhleri, ocalar önlerine gelen her konuda fetva veriyor. İsmailağa Cemaati'nin tanınmış hocalarından ''’Abdülmetin Hoca’’ adıyla tanınan Metin Balkanlıoğlu’nun 15 Temmuz darbe girişimi sonrası 22 Temmuz'da Kısıklı Meydanı'nda "demokrasi nöbeti" denilen gösteride konuştu. Her biri gerici bir isyan havasında geçen bu toplantılarda demokrasi değel, tekbirler eşliğinde şeirat çağrıları yapılıyor. Balkanlıoğlu'nun Kısıklı'da vatandaşlara yaptığı konuşmanın görüntüleri ortaya çıktı.

Balkanlıoğlu konuşmasında, 'FETÖ'nün mallarının ganimet olduğunu söyleyerek 'tepe tepe kullanın' ifadelerini kullandı. Balkanlıoğlu sözlerinin devamında, "Selam olsun NTV'yi kurtaran Bağcılar'ın tinerci yavrularına. Helal olsun! Tinerciler NTV'yi kurtardı haberiniz var mı sizin? Helal olsun. Bu milletin tinercisi bile mücahit" diyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem