Banu Alkan: Bülent Ersoy, erkekken bana asıldı

Banu Alkan: Bülent Ersoy, erkekken bana asıldı

Son günlerde Hindistan'da çektikleri 'Dünya Güzellerim' programıyla gündeme gelen ünlü sanatçılar Banu Alkan ve Bülent Ersoy hakkında ortaya inanılmaz bir bomba atıldı. Alkan, "Bülent Ersoy, erkekken bana asıldı" ifadelerinde...

Son günlerde Hindistan'da çektikleri 'Dünya Güzellerim' programıyla gündeme gelen ünlü sanatçılar Banu Alkan ve Bülent Ersoy hakkında ortaya inanılmaz bir bomba atıldı. Alkan, "Bülent Ersoy, erkekken bana asıldı" ifadelerinde bulundu diye iddia edildi, ancak Alkan'ın kardeşi bu ifadeleri yalanladı.

"ONA PAS VERMEDİM, ŞİMDİ İNTİKAM ALIYOR"

TV EM kanalında yayınlanan magazin programı 'Her Şeyi Konuşalım'ın sosyal medya hesabında ikiliye dair üstelik Banu Alkan'ın ağzından çok konuşulacak bir iddiada bulunuldu. 'Her Şeyi Konuşalım' adlı magazin programının sosyal hesabında Alkan'ın ağzından "Bülent Ersoy erkekken bana asıldı. Ona pas vermedim, şimdi intikam alıyor" dediğini ileri süren bir paylaşım yapıldı.

banuicerik1.jpg

BANU ALKAN'IN KARDEŞİ AÇIKLAMA YAPTI

Paylaşım bir süre sonra silinirken, Bülent Ersoy'dan basın danışmanı aracılığıyla yanıt geldi ve iddialar deli saçması olarak yorumlandı. Şık Hayat'a konuşan Banu Alkan'ın basın danışmanı ve kardeşi Bahar Alkan ise "Bunlar palavra… Ablam böyle bir iddiada asla bulunmadı. Bunlar hayal ürünü şeyler" dedi.

BİR KADINI HAMİLE BIRAKTIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Geçmiş yıllarda yazar Yeşim Soydan da Bülent Ersoy'la ilgili olarak benzer bir iddia ortaya atmış, ünlü sanatçının cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmeden önce Makbule isimli bir kadını hamile bıraktığını ileri sürmüştü. O günlerde çok konuşulan bu iddiayı Ersoy yine yalanlamış, Ersoy'un nişanlısı olduğunu iddia eden Mehtap Hasbek adlı kadın elinde nişan görselleriyle Flash TV'ye konuk olmuş ancak hamile kalmadığını açıklamıştı. Programa bağlanan ve ismini saklayan bir izleyici ise Ersoy'un Hasbek'in yanı sıra başka bir nişanlısı daha olduğunu, kadının Kadıköy Moda'da yaşadığını dile getirmişti.

Kaynak: Medyaradar

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem