Barış Akarsu 39 yaşında... Mezarı başında anıldı

Barış Akarsu 39 yaşında... Mezarı başında anıldı

Muğla''nın Bodrum ilçesinde trafik kazasında yaşamını yitiren şarkıcı Barış Akarsu, 39''uncu doğum gününde Bartın''ın Amasra ilçesinde mezarı başında anıldı.


29 Haziran 2007'de 28'inci doğum gününü kutladığı Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaralandıktan sonra kaldırıldığı hastanede 4 Temmuz günü yaşamını yitiren Barış Akarsu'nun sevenleri, şarkıcının heykelinin bulunduğu Amasra Kültür Park'ta bir araya geldi. Annesi Hatice Akarsu, babası Selahattin Akarsu ve yaklaşık 20 kişi, genç şarkıcının fotoğraflarını taşıyıp şarkılarını söyleyerek Şehir Mezarlığı'na yürüdü. Barış Akarsu'nun yakınları ve hayranları mezarı başına çiçekler bırakarak dua etti.

'HER ZAMAN BİZİM YANIMIZDADIR...'
Oğlunun mezarı başında dua ederek gözyaşı döken Hatice Akarsu, "Barış'ımız hala yüreklerde çok güzel çizgilerle yaşatmaya devam ediyoruz. Bu güzellikle, duruşuyla ve sevgisiyle o güzel yüreklere girdiyse ne mutlu bana. Barış'ımız şimdi bedenen bizden ayrıldı. Her zaman bizim yanımızdadır. 11 yıldır Barış'ımdan ayrıyım. Allah'ım kimseye evlat acısı vermesin. Ben ona olan sevgiyle büyüyorum. Bütün yüreklerime giren yavruma binlerce kez teşekkür ediyorum. Bizleri Barış'ın hayranları ayakta tutuyor. Herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Barış Akarsu hayranı Azeri 36 yaşındaki Ramil Letifoğlu, Akarsu için 30 saat yol geldiğini söyleyerek, Ben Azerbaycan'dan geldi. Tam bir Barış Akarsu hayranıyım, insanlar uzun da kısa da yaşabilir. Ama önemli olan kısa hayatına önemli işler sıkıştırabilmektir. O yüzden Barış Akarsu bu kısa hayatına çok büyük sevgiler biriktirmiş. Onu çok seviyoruz. Biz bir aileyiz. Çok duygulanıyorum. Barış Akarsu bizim kalbimizde yaşıyor diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Kültür Sanat