Bartın’da yüz yüze eğitime 3 gün kar arası!

Bartın’da yüz yüze eğitime 3 gün kar arası!

Bartın'da yoğun kar yağışı nedeniyle özel ve resmi anaokulları, reherbilitasyon merkezleri ile kreşlerde yüz yüze eğitime 3 gün ara verildi.

 

Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitime ara verilirken özel ve resmi anaokulları ile rehebalitasyon merkezleri ve kreşlerde yüz yüze eğitime devam edileceği açıklanmıştı.

Özel ve resmi anaokulları ile rehebalitasyon merkezleri ve kreşlerde yoğun kar yağışı etkisindeki Bartın'dan bir haber geldi. Bugün yüz yüze eğitime verilen aranın 2 gün daha uzatıldığı bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar yağışının aralıklarla kent genelinde etkili olmaya devam ettiği belirtildi. Kar yağışı ve yoğun buzlanma nedeniyle eğitime 3 gün ara verildiği vurgulanan açıklamada, "Elverişsiz hava koşulları nedeniyle ulaşımda yaşanabilecek aksaklıklar göz önünde bulundurularak, il merkezinde ve tüm ilçelerde 18-20 Ocak tarihlerinde yüz yüze eğitime devam eden özel ve kamuya ait anaokulları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime ara verilmiştir'' ifadeleri kullanıldı.

Eğitim