Başkan Zeydan Karalar,yeni anlayış getirdi

Başkan Zeydan Karalar,yeni anlayış getirdi

Halkın çıkarlarını düşünen, hizmet anlayışı ile yola çıkan başkan Zeydan Karalar çalışmalarında hız kesmiyor

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin yönetimdeki anlayışı her alanda daha kaliteli, daha verimli halkın yararları için hizmet vermeye devam ediyor.

Vatandaşın, tesislerden daha uygun ücretlerle yararlanması amacıyla Büyükşehir Spor Parkı yeniden organize oluyor, böylece Belediyenin' de elde edeceği gelir artmakta. Yeni oluşturulan eğitim ve konferans salonu ilk toplantısında misafirlerini ağırladı. Başkan Zeydan Karalar'ın yeni anlayışı yeniliklerle devam ederken, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Yurt Mahallesi’ndeki Spor Park Tesisleri yeniden tasarlanarak, gerek  vatandaşın daha uygun fiyatlarla yararlanması, gerekse belediyenin elde ettiği gelirin artması sağlandı.

Kira bedeli düşük olan, amaç dışı kullanımın belediye tarafından tespit edildiği tesislerin ,belediye ile olan Kasım 2019 tarihinde sona eren sözleşmeler yeniden yapılmadı.

Tesisler artık daha verimli ve uygun olacak.!

4 adet tenis kortu, bir adet halı saha, bir adet dans salonu, bir adet kafe, bir adet  oyun salonunun bulunduğu Spor Parkı toplam 30 bin metrekare alana sahip. Geçmiş yıllara göre  daha uygun fiyatlarla vatandaşın hizmetine sunulan tesisler Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Daire Başkanlığı’nca hizmete açıldı.

Oyun salonu artık  eğitim konferans salonu oldu

Kapatılan kafelerden biri  jimnastik salonu olurken, tesislerin içindeki oyun salonu  120 kişilik eğitim ve konferans salonu  olarak hizmet verecek aynı zamanda salonda ilk etkinlik yapıldı. İlerleyen günlerde çeşitli konularda eğitimler, toplantılar, konferanslar verilmesi planlanan salonda proje yazma eğitimi verilmektedir.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

Politika