Batuhan Survivor Eleme Konseyinde Gözyaşlarını Tutamadı! İletişim Oyununda Beklenmeyen Kaza Meydana Geldi

Batuhan Survivor Eleme Konseyinde Gözyaşlarını Tutamadı! İletişim Oyununda Beklenmeyen Kaza Meydana Geldi

Uzun zamandır ekranlarda yerini tutan Survivor son zamanlarda izleyicinin heyecanını zirveye taşıyor. Hanzade ile Acun Ilıcalı arasında gergin anlar yaşanıyor. İşte detaylar..

Uzun yıllardır ekranlardaki yerini koruyan Survivor, 2021 kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni bölümde iletişim oyunu oynayacak olan yarışmacıların, oyun sonrası bir de eleme konseyleri var. Eleme konseyinde kimin gideceği merakla beklenirken beklenmeyen bir gelişme meydana geldi. Acun Ilıcalı yaptığı bir açıklama ile yarışmacıları şoke ediyor.

Survivor Ekstrada Batuhan dışlanıyor mu? tartışması - Kısa videolar

Merak uyandıran fragmanda Acun Ilıcalı’nın açıklaması sonrası Hanzade’nin gergin dakikalar yaşadığı ekranlara yansıyor. Fragmanda ekranlara isyan ettiği yansıyan Hanzade, sabah uyandığında görmek istemediği insanlar ile yaşamak zorunda olduğundan mustarip olduğunu dile getirdi. 

İletişim Oyununda Beklenmeyen Kaza

Konsey öncesi oynanan iletişim oyununda karşı karşıya gelen takımlardan ünlüler takımında olan Çağrı’nın kötü bir şekilde düşerek yaralandığı görülüyor. Ardından konsey toplanıyor ve merakla beklenen açıklama yapılıyor. Açıklama sonrası oyuncuların gerginlikleri ve şaşkınlıkları dikkat çekti. Üzücü gelişmenin ne olduğu merak konusu olurken ünlüler takımından Batuhan’ın ağlaması da kameralara yansıyan görüntüler arasında.

Pota’da ismi olan Batuhan, akıllarda soru işareti bıraktı. Ünlüler için yapılan eleme konseyinde geçtiğimiz haftalarda belirlenen 4 isim elenme adayları arasında. Ünlüler takımından seçilen eleme adayları sırasıyla İsmail, Batuhan, Doğan ve Sergen. SMS’lere göre belirlenecek olan sonuç merakla bekleniyor. En düşük SMS’i kim alırsa bu bölümde elenen isim de o olacak.

Survivor Hanzade Ofluoğlu kimdir? 2021 Survivor Hanzade kaç yaşında ve nereli? - Magazin Haberleri | NTV

Son Bölümde Yaşananlar

 Son bölüm hem yarışmacıların hem de izleyicilerin eğlenceli dakikalar yaşadığı bir bölüm oldu. Ünlüler ile gönüllüler arasında gerçekleşen çekişmeli yarışları izleyici ile buluşturan Survivor programı son bölümde eğlenceli dakikaları ile ekranlara geldi. İki takım arasında oynanan ödül oyununda kazanan ünlüler takımı tekne ile bir restorana götürüldü. Ada hayatından sıyrılmanın verdiği enerji ile doyasıya eğlenen takım izleyiciler tarafından da beğeni ile izlendi.

Diğer yandan Acun Medya ve yarışmacılar arasında gerçekleşen basketbol oyunu da çok beğenildi. Acun Medya takımında yıldız bir isimde bulunuyordu. NBA’nin eski oyuncularından olan Marco Jaric’de Survivor yarışmacılarına karşı koydu. Oyun sırasında oldukça eğlenceli dakikalar yaşandı. Başa baş oynanan oyunda 38-39’luk skorla Acun Medya kazandı.  Oyunun rövanşı bekleniyor.

GENEL