Belediyeden Emekliler Evi Müjdesi: 2020 yılı içerisinde bitirilecek

Belediyeden Emekliler Evi Müjdesi: 2020 yılı içerisinde bitirilecek

Bartın Belediyesi yeni dönem projeleri  tek tek hayata geçiriyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Akın, "Yalı mevkii Tersane Caddesi’nde Emekliler Evi

Bartın Belediyesi tarafından yeni dönem projeleri  tek tek hayata geçiriliyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Akın, "Yalı mevkii Tersane Caddesi’nde 'Emekliler Evi' çalışmalarımızı başlattık." dedi.

Necdet Aydemir/Bartın

 Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediyesi tarafından yeni dönem projelerinin tek tek hayata geçirildiğini belirtti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan  Akın, Yalı mevkii “Tersane Caddesi’nde Emekliler Evi çalışmalarımızı başlattık.

Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Kentimizi en iyi şekilde güzelleştirmek ve geliştirmek için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Hürriyet Mahallesi Yaşam Merkezi ve Hürriyet Mahallesi Muhtarlık Bürosunu tamamladık. Elmalık Park ve Tarihi Yalı İskelesi projemiz kısa zamanda tamamlanıyor. Atatürk ve Şehitler Müzesi’ni de 2021 yılında açılışını gerçekleştireceğiz.  Bu projelerimizin yanı sıra, yeni dönem projelerimiz arasında yer alan Emekliler Evi projemizin de startını verdik. Yalı bölgesinde belediyemize ait iki katlı bina içerisinde gerçekleştireceğimiz projede, emekli vatandaşlarımız gönüllerince dinlenip çeşitli sosyal aktivitelerle vakit geçirebilecekler. Allah nasip ederse, 2020 yılı içerisinde de bu projemizi ilimize kazandırmış olacağız.” dedi.

Son Dakika Haberleri