Beren Saat, eski sevgilisi Efe Güray'ı unutmadı!

Beren Saat, eski sevgilisi Efe Güray'ı unutmadı!

Oyuncu Beren Saat, 2004 yılında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray'ı doğum gününde andı. Ünlü oyuncu, birlikte çekilen eski fotoğraflarını, "Benim kahramanım" sözleriyle Instagram'dan yayınladı.

Başarılı oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından 2004 yılında trafik kazası nedeniyle hayatını kaybeden çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı olan Efe Güray'ın doğum gününü kutladı. 

Ünlü oyuncu yaptığı paylaşımına, ”Benim kahramanım” notunu düştü.

Güray'la alakalı her sene paylaşımlar yapan oyuncunun yazdığı not ise takipçilerini ikiye böldü. Birçok sosyal medya kullanıcısı Saat'in bu paylaşımını eşi Kenan Doğulu'ya saygısızlık olarak yorumlarken birçoğu da vefat eden birini anmanın güzel bir vefa olduğunu belirtti.

Ünlü oyuncu, yıllar önce verdiği bir röportajda hayatının akışını değiştiren 19 yaşındaki Efe Güray’la ilgili şunları söylemişti:

“Hayatımın aşkı. O da TED’dendi. 3 yıldır birlikteydik. Hem arkadaştık hem aşık. Bir dakikamız ayrı geçmiyordu. Benden bir yaş küçüktü ama çok olgundu."

beren-saat-eski-askini-bu-yil-da-unutmadi-yazdigi-not-dikkat-cekti-6098d102df367.webp

EFE GÜRAY KİMDİR, NEDEN ÖLDÜ?

1985 doğumlu Efe Güray, 19 yaşında yaşama gözlerini yumdu. 

Beren Saat henüz ünlü olmadan aşkı olan Efe Güray, ünlü olmasında büyük bir katkı sağladığı biliniyor. Güzel oyuncu, tüm Türkiye'ye adını duyurmasını sağlayan Türkiye'nin Yıldızları yarışmasına Efe Güray'ın desteğiyle katıldığını açıklamıştı. 

Efe Güray, trafik kazası sonucu vefat etti. Efe Güray boynundaki kolye halen Beren Saat takmaktadır. 

Magazin